Jak zapewne zauważyłeś czy zauważyłaś, w prawym górnym rogu pojawił się intensywny w kolorach znaczek 🙂 .

To jest link do opisu spotkania, którego bohaterem będzie Joe Vitale. Człowiek który jest dla wielu guru, mentorem i przykładem do naśladowania. Spotkanie/szkolenie odbędzie się 24  października, po opis zaproszę Ciebie na stronę Joe Vitale , po co pisać dwa razy to samo 🙂 . Dodam tylko dwie rzeczy:

1. Spotkanie do najtańszych nie należy, więc polecam tylko jeśli jesteś albo ogromnym fanem Joego, albo masz wystarczająco dużo wolnej gotówki, albo wiesz, że naprawdę Ci to pomoże.

2. Jeśli spełniony jest warunek pierwszy 🙂 to warto się tam przejechać, bo takie spotkania zawsze (no prawie zawsze) przemieniają człowieka i motywują do działania.

Jeśli zatem jesteś zainteresowany/zainteresowana, masz troche wolnej gotówki i chcesz odmienić swoje życie na lepsze to mam dobrą wiadomość. Dzisiaj i jutro czyli 6 i 7 października 2009 roku szkolenie jest o 700 złotych tańsze. Jeśli masz chęć się tam pojawić zatem nie ma co tracić czasu i się zapisać. Wejdź przez ten link Joe Vitale lub przez ten na górze (ma ładniejsze kolory 🙂 ) i zapisz się.

Tak przy okazji Joe Vitale polecam Tobie obejrzeć film Sekret, jeśli jeszcze nie widziałeś. I jego drugą część mniej znaną, ale tak samo dobrze zrobioną The Opus. Stanowią one dobry wstęp do postępu osobistego.

🙂

Share: