Pamiętaj zawsze i bez względu na wszysko.

Pamiętaj zawsze i bez względu na zdanie innych ludzi.

Pamiętaj zawsze i bez względu na fakty, mity, zabobony, wiarę, poglądy, gadanie innych ludzi.

Pamiętaj, że to, czego pragniesz, jest dla Ciebie osiągalne.

Zawsze i wszędzie, przy mniejszym lub większym wysiłku, zależnie od wielkości pragnień i Twojej sytuacji, ale jest to osiągalne, nawet jeśli wydaje się odległe.

Zawsze. To jest swego rodzaju gwarancja, którą Ci daję. Jeśli dołożysz wysiłku wystarczająco długo, osiągniesz swoje pragnienia bez względu na przeciwności.

Czasem to kilka dni, czasem kilkanaście lat, w zależności od tego gdzie jesteś i co chcesz osiągnąć (prezydentem USA może być ciężej zostać niż założyć firmę handlującą żarówkami w Polsce 🙂 ). Ale ważne jest to, że realizujesz to, co pragniesz.

Najważniejsze są Twoje pragnienia i to, żeby je realizować, pod warunkiem, że nie szkodą innym ludziom. Pod warunkiem, że dają nam wszystkim, ogółowi, jako społeczeństwu, korzyść. Jeśli tak, to realizuj to, bez względu na wszystko.

Jeśli chcesz pływać, ucz się, jeśli chcesz mieć firmę, rób ją. Jeśli chcesz być tancerzem, ucz się ulubionego tańca. Nie czekaj, bo czekając na okoliczności marnujesz czas, który możesz już wykorzystać na trening i pełniejsze życie.

Przecież potrafisz to robić.

Przecież wiesz o swoim zainteresowaniu bardzo dużo.

Przecież choćby podświadomie wiesz, że możesz robić to jeszcze lepiej.

I że możesz tego nauczyć innych ludzi.

Masz siłę i prawo zmieniać nasz świat na lepsze poprzez edukację swoją i wszystkich wokół siebie. Korzystaj z tego prawa ile możesz…

Share: