Ja Doskonały blogiem roku! :)Cześć 🙂

Zazwyczaj piszę do Ciebie z „kazaniem”, jaki to świat jest i na czym stoi :). Dzisiaj jednak mam ja do Ciebie prośbę. Tak jak Ty i ja jestem człowiekiem. Każdy z nas ma wzloty i upadki, dzielimy podobny los żyjąc w Polsce (a jeśli mieszkasz za granicą – zazdroszczę! 🙂 ). Prośba moja brzmi tak – pomóż temu blogowi wzlecieć, żebyśmy „on” i ja poznali, że zależy Tobie, żebym kontynuował pisanie do Ciebie.

Bez Ciebie, mojego czytelnika, pisanie nie ma sensu. Tak jak aktor bez publiczności, tak i pisarz bez czytelników nie ma motywacji do kontynuowania swojej drogi pisarskiej i może wylądować na kasie w markecie. Żywię pełen szacunek do ludzi pracujących w markecie za ich ciężką pracę, zgodzisz się jednak ze mną, że jeśli ktoś lubi i – oby – umie pisać, powinie robić właśnie to…

Zagłosuj więc proszę na tego bloga – „Ja” Doskonały. Będę wiedział, że tak jak mi – i Tobie zależy, abym kontynuował pisanie artykułów tu w serwisie.

Głosowanie zakończone. Dziękuję wszystkim wam, którzy zagłosowaliście na mojego bloga „Ja” Doskonały. Dziękuję również tym, którzy wspomogli akcję udostępniając na Facebooku ten wpis i mówiąc znajomym o blogu. Mój blog nie dostał się do głównego finału, ale w następnym roku wystartujemy ponownie :).

Dziękuję!

Andrzej

PS. Linkując do tego wpisu, udostępniając na Facebooku i klikając „lubię” przy tym wpisie dodatkowo pomożesz.

Share: