Niedawno został mi przedstawiony interesujący filmik. Niestety bez polskich napisów, nad czym bardzo ubolewam. Jest bardzo ciekawie zrobiony i może się Tobie spodobać 🙂 . Ponieważ traktuje trochę o religii, od razu zaznaczam, że nie reprezentuje on moich poglądów, ani nie zamieściłem go w celach religijnych 🙂 . Celem umieszczenia go na tym blogu jest to, że jest po prostu interesujący i intrygujący (spokój i ton człowieka, który opowiada tę historię, do tego taki zaciekawiony zgłębieniem tematu…) 🙂 . Zapraszam do oglądania 🙂 .

  One Response to “Ciekawostka :)”

  1. Przed chwilą, po latach obejrzałem ten film. Nadal jest ciekawy i zabawny, a nawet dość głęboki w treści. Jeszcze większą ciekawostką są końcowe przypisy na górze od udostępniającego go. Skracając: przestańcie przesyłać mi maile z tłumaczeniem o co chodzi, wcale nie chcę, byście mi to tłumaczyli. Lata temu nie było tych przypisów :).

    Ludzie naprawdę tłumaczyli udostępniającemu (nie wiem czy też autorowi), o co chodzi w odpowiedzi na zapytanie z filmu. Wow, aż ciężko cokolwiek więcej napisać :).

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.