Zadanie na dzisiaj.

Podczas czytania tego wpisu i do końca tego dnia zwróć uwagę na cichy głos, który ciągle coś mówi w Twojej głowie. Jeśli go nie słyszysz, oznacza to, że od dawna go nie słuchasz i po prostu go nie zauważasz. Gdy usiądziesz w spokoju i uspokoisz trochę myśli, zwrócisz na niego uwagę. Ten głos wewnętrzny jest kluczem do zrozumienia, dlaczego dzieje się u Ciebie tak, a nie inaczej.

Więcej o głosie wewnętrznym piszę w książce „Droga do doskonałości„, która jest dostępna pod tym adresem.  Dzisiaj w zadaniu, jak już usłyszysz ten głos, zwróć uwagę na to, co ten głos mówi. Co do siebie mówisz bez ustanku. Czy to są pozytywne czy negatywne myśli?

Czy Twój głos mówi przeważnie pozytywne myśli jak, m.in. ” dobrze zrobiłeś”, „następnym razem się uda, a teraz jest okej”, „nadajesz się do tego zadania”, itp.? Czy mówi bardziej negatywne jak, m.in. „jesteś/jestem do niczego”, „to i tak się nie uda”, itp.?

Jeśli słyszysz pozytywne myśli, tak trzymaj. Jeśli słyszysz negatywne myśli od swojego głosu wewnętrznego, to dobrze jest to zmienić stosując różne ćwiczenia z kursów i książek o rozwoju osobistym. To naprawdę działa i poprawia życie na lepsze… Mów do siebie pozytywnie. Zaczniesz wtedy żyć bardziej pozytywnie. I pamiętaj, że jesteś w stanie zmienić swoje życie na lepsze.

Share: