Jak za pewne zauważyłeś czy zauważyłaś biorę udział w konkursie na blog roku. Jeśli spodobało się Tobie coś w moich tekstach, blogu, stylu czy cokolwiek innego, to zagłosuj, proszę na mnie   . Głosy można oddawać tylko do 22 stycznia, więc czasu niewiele.

Każdy głos się liczy, a i ja na pewno dostanę więcej mocy z każdym głosem i więcej inspiracji do pisania  . Dodatkowo każdy głos bierze udział w losowaniu nagród:

Wszystkie osoby głosujące w II i III etapie Konkursu mają szansę na wygranie jednego z 10 aparatów fotograficznych Casio Exilim EX-Z80 o wartości 499 zł każdy.

Jak głosować?

Trzeba wysłać SMS o treści: B00129 (B – zero – zero – jeden – dwa – dziewięć) na numer 7144 do dnia 22 stycznia do godziny 12:00.

Uwaga! W treści SMSa należy umieścić jedynie numer bloga, nie należy umieszczać w niej żadnych dodatkowych znaków ani spacji. Pamiętać także należy, że z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na dany blog.

Koszt SMSa to 1,22 zł brutto (1 zł + 22% VAT) – głosując nie tylko dajesz szansę mnie na wygranie konkursu i zwiększenie mocy pisarskiej   i sobie na wygranie aparatu   , ale także dzieciom z porażeniem mózgowym na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych. Pieniądze zebrane z głosowania są w całości przeznaczone na ich dofinansowanie.

Do zobaczenia na szczycie

Share: