Nawet jeśli na dworze nie ma słońca, możesz je do siebie przyciągnąć. Nie ma na to oczywiście gwarancji, a na sunnyprzyciągnięcie do siebie naszej gwiazdy Słońca nie masz co liczyć (to bardzo dobrze, gdyż byłoby nam zbyt ciepło 🙂 ).

Post ten jest właśnie przykładem takiej próby przyciągnięcia słońca do naszego życia 🙂 . Z racji tego, że jest dość chłodno na dworze i orzeźwiający zefirek muska nas po twarzy i innych odsłoniętych miejscach 🙂 , trzeba zacząć odczuwać ciepło w sercu najpierw,  żeby później odczuć je na skórze 🙂 . Bądź pewna, że niedługo będzie ciepło, a w krótkim czasie to nastąpi. W końcu my tworzymy swoje warunki.

Nawet jeśli to nie będzie takie szybkie i tak poczujesz się lepiej. Spójrz na to wyluzowane słońce po prawej. Tak masz się czuć 🙂 . O wiele lepiej mieć w sercu słońce niż butelkę zmrożonej coca – coli 🙂 . Chyba się zgodzisz. Dbając o swoją pozytywną postawę i odmawiając wszelkich negatywnych uczuć, nawet tym, które się narzucają sprawisz, że nawet przez chmury burzowe będziesz widzieć słońce.

I pozytywne emocje trzymaj ciągle przy sobie 🙂 .

Wielu czytelników znalazło ten post po wpisaniu tych słów kluczowych:

  • słońce
  • slonce
  • SŁOŃCE OBRAZKI
  • cytaty motywacyjne

  2 komentarze to “Przyciągnij słońce do swojego życia”

  1. Pozytywne wyczekiwanie słońca zaczyna działać 🙂 . Coraz częściej wygląda zza chmur. Wiosna już blisko 🙂 .

  2. Słońce z obrazka, zasłoniło śnieżycę za oknem, a te okulary…:D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.