Universe in a magic Drop

 

Minęły święta Bożego Narodzenia, które obchodzą i wierzący i ci nie wierzący w wiarę chrześcijańską. Dla niektórych są okazją do podsumowania dotychczasowego życia, dla innych dni przemyśleń, rozważeń i podsumowań. Dla jeszcze innych są okazją do wypicia czegoś mocniejszego w większych ilościach, ale uczcijmy to minutą ciszy… 🙂

A jakie są to dni dla ludzi zajmujących się rozwojem osobistym?

Spokój, rodzinna atmosfera, wolne od pracy, domowe porządki, przygotowanie potraw. Wszystko to sprzyja odstresowaniu się, a za tym idzie większa skłonność do przemyśleń i docierania do prawdziwego „ja”.

Dla pasjonatów rozwoju osobistego jest to okazja do nakreślenia planów czy dowiedzenia się czegoś o sobie. Tak więc zachęcam Ciebie do skorzystania z tej niesamowitej okazji i chwili spokoju w przerwie świątecznej!

Masz pewnie jakąś książkę z pytaniami i ćwiczeniami. Może masz jakiś kurs, który leży gdzieś na półce lub na dysku komputera… Zachęcam Ciebie do przejrzenia tych materiałów, zrób kilka ćwiczeń, póki masz trochę wolnego i więcej energii!

Da Ci to więcej energii i motywacji do działania niż zbliżające się postanowienia noworoczne!

Kończę pisanie w takim razie, żeby nie przeszkadzać Ci w korzystaniu z ćwiczeń zawartych w różnych kursach jak na przykład System Pełnego Zaangażowania mojego autorstwa lub książek, w których jest co najmniej kilka pytań, które pomogą Tobie znaleźć się bliżej Twojego Wymarzonego Życia!

Niech powiedzenie z tytułu nabierze dla Ciebie nowego znaczenia:

Święta, święta i po problemach z przeszłości…

 

Share: